نماد سایت فراست | اخبار مقالات امنیت سایبری

مایکروسافت آنالیزگر ایمیل‌های مخرب آفیس ۳۶۵ را ارتقا می‌دهد.

مایکروسافت در حال توسعه ویژگی‌های شناسایی تهدیدات به صورت دستی، برای جستجوگر تهدید (Threat Explorer) در آفیس ۳۶۵ است، که در مردادماه منتشر خواهد شد.

Office 365 یکی از پیشنهادات موجود در بسته نرم‌افزاری مایکروسافت است. جستجوگر تهدید (Threat Explore)، یک ابزار امنیتی سازگار و قابل دسترس برای کاربران آفیس ۳۶۵ با محافظ پیشرفته تهدیدات مستمر (ATP) است. این ابزار به تیم‌های عملیاتی حوزه امنیت اجازه می‌دهد که تهدیداتی مانند تروجان‌ها و فیشینگ‌هایی که در قالب ایمیل یا فایل‌های مخرب به صندوق‌های دریافتی (inbox) کاربران ارسال می‌شوند را مورد بررسی قرار دهند.

کابران آفیس ۳۶۵ که به جستجوگر تهدید دسترسی دارند می‌توانند یک پیش نمایش و توانایی دانلود ایمیل های مخرب را برای تجزیه و تحلیل بیشتر داشته باشند. (یک قابلیت جدید که تجزیه و تحلیل ایمیل‌های مخرب را بسیار ساده‌تر خواهد کرد.)

در ادامه یک تاریخچه زمانی (timeline) به عنوان یک بخش در جستجوگر تهدید آفیس ۳۶۵‌ وجود خواهد داشت، تا رویداد‌های مختلف مربوط به یک ایمیل مخرب را ثبت کند. این باعث می‌شود که روند شناسایی ساده‌تر شده و از اتلاف وقت برای بررسی بخش‌های مختلف مربوط به یک ایمیل مخرب جلوگیری شود.

این قسمت همچنین برای ایمیل‌ها دو ستون جداگانه دارد که وضعیت فعلی تحویل آنها را در ستون Delivery action (برای نشان دادن اینکه پیام تحویل داده شده، به سطل زباله رفته، بلاک شده، یا توسط ZAP جایگزین و حذف شده است) نشان می‌دهد و ستون Delivery location که جزئیات بیشتری از محل دقیق ایمیل به ما می‌دهد. همچنین ممکن است اتفاقاتی پس از تحویل ایمیل رخ دهد که آنها در ستونی با نام Special action گنجانده می‌شوند و تمام این ها به کاربران کمک می‌کند که متوجه شوند چه اقداماتی بر روی یک ایمیل و محل آن انجام شده است.

همچنین مایکروسافت راهنما و دستور‌العمل مفصلی در مورد نحوه استفاده از موارد ذکر شده برای فایل‌ها، ایمیل‌ها، مشاهده URL‌ها و فیشینگ‌ها و بررسی ایمیل‌های گزارش شده توسط کاربران و اسکن‌های خودکار برای صرفه جویی در زمان ارایه داده است.

خروج از نسخه موبایل