اینفو گرافیک

HP مالکیت شرکت ارائه دهنده راهکار‌های امنیتی Bromium را خرید

روز پنجشنبه، اچ پی (HP) از خرید استارتاپ ارائه دهنده راهکار‌های امنیتی نقطه پایانی Bromium در کالیفرنیا خبر داد. از جزئیات مالی این معامله هنوز خبری در دست نیست.

Bromium در حال ارایه فناوری‌هایی است که از ابزار کلیک مطمئن (Sure Click) اچ پی برای محافظت از رایانه‌های شخصی در برابر بدافزار استفاده می‌کند. در پی این خرید، از فناوری‌های شرکت امنیت سایبری توسط پلتفرم امنیتی موجود اچ پی برای بهبود حفاظت از دستگاه‌های نقطه انتهایی (endpoint) استفاده خواهد شد.

Bromium، نوعی فناوری مبتنی بر مجازی سازی را برای جلوگیری از ارسال ایمیل، مرورگر و انواع دیگر حملات ایجاد می‌کند.

اچ پی عنوان کرده است که راهکار‌های Bromium پلتفرم امنیتی آن را با جداسازی و مهار سخت افزار تقویت می‌کند. اچ پی از طریق ترکیب این فناوری با محصولات Sure Sense ،Sure Start و Sure View خود، محافظت در برابر بدافزارهای پیشرفته را بهبود بخشیده و سیستم‌عامل و محافظت از BIOS را تقویت می‌کند.

“اندی رودز”، مدیرکل و رئیس جهانی سیستم‌های تجاری در اچ پی می‌گوید: “امنیت یک متمایز کننده اصلی و کلیدی برای HP است که ایمنی‌ را در سطحی بسیار بالا برای رایانه‌های شخصی و چاپگرهای موجود در بازار فراهم می‌کند. دستیابی به نقطه انتهایی Bromium، موجب توسعه سرمایه گذاری، رهبری و تمرکز ما را در این فضا شده و ابزارهایی را که در خط مقدم دفاع در برابر حملات سایبری قرار دارند، فراهم می‌کند.”

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0