اینفو گرافیک

کاهش خطر و بهبود عملیات در زیرساخت‌های امنیتی توسط Indeni 7.0

شرکت Indeni، یکی از پیشگامان صنعت زیرساخت‌های امنیتی خودکار، خبر از ورود نسل جدید بستر اینترپرایز (Enterprise) خود یعنی Indeni 7.0 داده است تا به کاربران در کاهش خطر و بهبود سرعت عملیات در زیرساخت‌های امنیتی کمک کند.

Indeni با مجموعه گسترده‌ای از ماژول‌های خودکار، اکنون برای اولین بار قابلیتی را با عنوان Auto-Triage به بازار عرضه کرده و ادغام‌هایی با فناوری‌های Ansible ،ServiceNow و Monitor Performance Network Solarwinds  معرفی نموده است.

انتظار می‌رود که Indeni 7.0 باعث افزایش وضوح دستگاه‌های امنیتی مهم و بهره وری کارکنان شود، و وظایف مهم ولی کسل کننده را از صفحه عملیات آی تی حذف کند.

با پیشرفت چشم اندازهای تهدید آمیز، نسخه‌های جدیدی از ابزارهای امنیتی از قبیل دیوارهای آتش، متعادل کننده‌های بار و پراکسی‌های وب منتشر شده و بهترین شیوه‌ها برای ادامه کار و عملکرد آنها در حال تکامل هستند.

برای پیگیری این سرعت تغییر، سازمان‌های پیشگام در این صنعت، در حال خودکار شدن هستند تا اطلاعات عملیاتی و پهنای باند در زمان واقعی را به تیم‌های خود منتقل نمایند؛ بنابراین فناوری اطلاعات می‌تواند زیرساخت‌های امنیتی موجود را به صورت پیشگامانه مدیریت کند و به پیشبرد پروژه‌های جدید “بله” بگوید.

با معرفی Indeni 7.0، کاربران می‌توانند وظایف بیشتری را برای خودکارسازی امنیتی بارگذاری کنند و زمان ارزشمند کارمندان خود را بر روی پروژه‌های استراتژیک تری متمرکز نمایند.

مزایای اصلی:

  • در صورت شناسایی مشکل، به طور خودکار به آن رسیدگی می‌کند.
  • زمان اجرا را با یکپارچه‌سازی سیستم‌های بلیط دهی و نظارت بر شبکه کاهش می‌دهد.
  • هنگامی که نمونه Indeni شما با بهترین عملکرد و تنظیمات پیاده سازی می‌شود ، فعالانه آن را شناسایی می‌کند.

قابلیت ها و خدمات جدید:

  • معرفی مراجعه خودکار به شبکه‌های Palo Alto، با استفاده از Ansible: عناصر مراجعه خودکار Indeni، مراحل یکسانی را به عنوان یک مدیر آموزش دیده برای جمع آوری اطلاعات تشخیصی فراهم می‌کند که یک مهندس عملیات را قادر می‌سازد تا به سرعت یافته‌ها را بخواند و مستقیماً به سوی حل مساله برود.
  • توسعه ردیابی خودکار برای Check Point R80.30 ،Palo Alto Networks 8.x و Cisco ASA: عناصر ردیابی خودکار (Indeni (ADE از موضوعات مربوط به قابلیت دسترسی بالا، بهترین روش‌های ارایه، سازگاری، نگهداری و موارد دیگر پرده برمی‌دارد. پشتیبانی شبکه‌های Palo Alto اکنون از نسخه‌های قبلی PAN-OS به آخرین نسخه Palo Alto Networks 9.0 ارتقا یافته است.
  • ادغام با Solarwinds NPM و ServiceNow: گردش کار را با تقویت فرآیندهای اطلاع رسانی موجود، ساده سازی می‌کند.
  • خدمات پیشرفته بستر‌های نرم‌افزاری سازمانی: ادغام قدرت نفوذ با مدیریت متمرکز کاربر برای مجوزهای RBAC و تعیین وظایف.
  • پشتیبانی مشتری Proaktive Indeni طراحی شده توسط Indeni Insight: سرویس پشتیبانی Proactive Indeni، که پیش از این برای تشخیص بهتر تخلفات مربوط به خدمات اصلی Indeni بکار می‌رفت، ارتقا یافته و شامل عناصر Auto-Detect و Auto-Triage است.

 

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0