اینفو گرافیک

دولت برزیل ارزش قراردادهای مایکروسافت را محدود می‌کند

مقررات جدیدی برای اعضای دولت مرکزی با هدف دستیابی به صرفه جویی ۳۵ درصد در هزینه‌ها و برای سایر فروشندگان مانند Oracle و IBM همانند سازی می‌شود.

دولت برزیل شروع به تنظیم محدودیت در قیمت‌هایی می‌کند که به ازای خدمات فناوری ارایه شده توسط مایکروسافت، پرداخت خواهد کرد.

فهرستی از این محدودیت‌ها از سوی دبیرخانه دولت دیجیتال (SGD) در وزارت اقتصاد این کشور منتشر شده است که حداکثر قیمت آن برای هر نوع پیشنهاد مایکروسافت باید پرداخت شود.

این قوانین جدید برای تمام ۲۱۷ اداره و ارگان دولتی مرکزی اعمال می‌شود. مخارج مربوط به مایکروسافت در دولت برزیل بین سال‌های ۲۰۱۲ و ۲۰۱۸ به یک میلیارد دلار رسیده است (۲۴۶ میلیون دلار) و هدف این است که حداقل ۳۵ درصد از این میزان کاسته شود.

این رویکرد باید بر سایر ارایه دهندگان اصلی فناوری که با دولت برزیل تجارت می‌کنند، ازجمله IBM ،Oracle ،Red Hat و VMware نیز اعمال شود.

طبق گفته‌های SGD، هدف اصلی نه تنها صرفه جویی در هزینه‌ها است، بلکه استاندارد سازی و ساده تر کردن روند تامین برای دولت مرکزی را نیز شامل می‌شود.

قیمت‌های جدید یا از طریق توافق با فروشندگان و یا به طور یک جانبه توسط دولت تعیین می‌شود. مبالغ با توجه به کمترین قیمت پرداخت شده بین سال‌های ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹ برای هر یک از خدمات ذکر شده تعریف شده است.

براساس اظهارات SDG، از سایر تامین کنندگان بزرگ خواسته می‌شود تا قبل از پایان سال ۲۰۱۹ درباره قیمت‌های جدید خود با دولت مذاکره کنند.

این امر به دنبال رویکرد اتخاذ شده توسط سایر کشورها از جمله استرالیا صورت گرفته، که در آن محدودیت ارزش قراردادهای فناوری اطلاعات از سال ۲۰۱۷ اجرایی شده است. مدت قرارداد نیز، با هدف توانایی ایجاد فناوری و خدمات نوآورانه تر، کوتاه در نظر گرفته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0