خبر

نفوذ به TIO Networks تایید شد.

PayPal خبر نفوذ به اطلاعات یکی از سازمان های خود به نام TIO Network را تایید کرد.

در اقدامی جسورانه شرکت PayPal اذعان داشت که در حمله سایبری اخیر به سرورهای شرکت TIO Networks، هکرها موفق به دسترسی و نفوذ به اطلاعات بیش از 1.6 میلیون مشتری شده‌اند.
لازم به ذکر است که شرکت TIO Networks به تازگی توسط PayPal به قیمتی معادل 238 میلیون دلار خریداری گردیده است. این شرکت کانادایی که مسئولیت راه‌اندازی بیش از 60 هزار باجه پرداخت صورتحساب در تمام ایالات متحده را بر عهده داشته از تاریخ دهم نوامبر سال جاری به خاطر کشف آسیب‌پذیری‌های امنیتی در پلت‌فرم‌های خود و عدم تطابق با استانداردهای جهانی از طرف شرکت PayPal به حالت تعلیق درآمد.

TIO Network

در تاریخ اول دسامبر سال جاری شرکت PayPal پس از تایید این خبر در گزارش خود از تمامی مشتریان خود رسما عذرخواهی کرده و به آنها اطمینان داد که هیچ مشکلی برای اطلاعات شخصی آنها پیش نخواهد آمد؛ اما با جزئیات بیشتری که در همین تاریخ منتشر شده اخباری حاکی از به سرقت رفتن اطلاعات مشتریان به چشم می‌خورد که همین مطلب بیانگر به خطر افتادن اطلاعات مالی مشتریان می‌باشد.
شرکت PayPal اعلام کرده است که در حال بررسی و حل مشکل پیش آمده بوده و در اسرع وقت ارتباط با مشتریان را از سر خواهد گرفت.
با انتشار این خبر موجی از نگرانی در بین مشتریان شرکت PayPal گسترش پیدا کرد اما شرکت PayPal با بیان این مطلب که سیستم‌‌هایش از شرکت TIO Networks به طور کامل جدا هستند به این نگرانی‌ها پایان داد و افزود که هکرها هیچ آسیبی به شرکت PayPal وارد نکرده‌اند.
گفتنی است که شرکت PayPal بعد از انتشار این خبر از قربانیان خواست تا برای اطلاعات بیشتر و دریافت جزئیات به وب سایت شرکت TIO Networks مراجعه کنند.

منبع
CNet

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0