خبر

ارایه پشتیبانی روز صفر برای iOS 13 توسط Hexnode

Hexnode، به عنوان پیشرو در بازار مدیریت یکپارچه نقطه انتهایی، پشتیبانی روز صفر برای iOS 13 را ارایه خواهد داد. اپل تاریخ انتشار iOS 13 را در مراسم رونمایی از آیفون ۱۱ که در کوپرتینو، کالیفرنیا، در تاریخ ۱۰ سپتامبر برگزار شد، اعلام کرده بود. نسخه بتا نیز در اواسط ماه ژوئن سال جاری برای توسعه دهندگان منتشر گردید.

اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان ۲۰۱۹ در ماه ژوئن، اولین سیستم‌عامل‌های نوین خود را معرفی کرد. این شرکت iOS 13 و iPadOS را به عنوان سیستم‌عامل مستقل جدید منحصراً برای iPad ،macOS 10.15 Catalina ،Apple tvOS 13 و watchOS 6 معرفی نمود.

بزرگترین شگفتی این کنفرانس، معرفی iPadOS بود. با این حال، iOS 13 نیز دارای ویژگی‌های جالب جدید و همچنین پیشرفت‌های منحصربه‌فردی برای جذب جمعیت بود.

از زمان WWDC19، طرفداران اپل به شدت منتظر انتشار نسخه OS بودند. این انتشار، شامل برخی از ویژگی‌ها مانند حالت تاریک و همچنین تغییرات غیر‌منتظره در برخی از برنامه‌های موجود مانند Photos ،Maps ،Notes ،Find My و Safari است.

با وجود قابلیت‌هایی مانند “ورود به سیستم با اپل” و مجوز به اشتراک گذاری موقعیت مکانی بدون زمان، برای شخصی دیگر به همراه وای فای و بلوتوث، ویژگی‌های امنیتی ارتقا یافته‌اند. اپل برای شرکت‌ها نیز خبرهایی داشت.

برخی از ویژگی‌‎های قابل توجه برای شرکت‌ها در iOS 13 عبارتند از:

  • ویژگی ثبت نام کاربر منحصراً برای BYOD (دستگاه خود را بیاورید) است.
  • مدیریت شناسه اپل برای مشاغل، که پیش از این فقط برای Apple School Manager امکان پذیر بود.
  • ورود انفرادی به سیستم.
  • نظارت و مدیریت اجباری دستگاه با MDM در ثبت نام Apple DEP.
  • پشتیبانی از برنامه های سفارشی (B2B) در Apple School Manager، که تاکنون تنها در Apple Business Manager موجود بوده است.

گفته می‌شود iOS 13، تاکنون سریعترین و کارآمدترین نسخه سیستم‌عامل اپل بوده است.

به تازگی Hexnode پشتیبانی از ویژگی‌های جدید شرکت Android iOS را اعلام کرده است. این محصول از تمامی نسخه های قبلی iOS با تمام ویژگی‌های شرکت پشتیبانی کرده و آن را به یکی از UEM‌های مفید در بازار تبدیل می‌کند. به وسیله Hexnode، شرکت‌ها می‌توانند با مدیریت iOS بدون ذره‌ای اتلاف وقت، کار خود را آغاز کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + 16 =

0
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.