خبر

صرفه جویی در هزینه های خرید آنلاین، با ویژگی های جدید مایکروسافت اج

شرکت مایکروسافت، آزمایش دو ویژگی جدید خود را به منظور صرفه جویی در هزینه‌های مربوط به خرید آنلاین کاربران شروع کرد. این ویژگی ها منجر به تولید ابزارهایی برای مقایسه قیمت ها و پر کردن فرم های کوپن و کدهای تخفیف، به صورت خودکار در فروشگاه های آنلاین خواهند شد. در حال حاضر،  تنها یک عملکرد اولیه از هر یک از آنها ارایه شده است.

 

مقایسه قیمت‌ها در مایکروسافت اج

قابلیت جدیدی که به نسخه‌های Microsoft Edge Dev و Canary اضافه شده است، امکان مقایسه قیمت کالاهای موجود در یک مجموعه را فراهم می‌کند. این قابلیت، “MsCollectionsPriceComparison” نام داشته و هم اکنون نیز در حال تکمیل شدن است و امکان استفاده از آن وجود ندارد.

بر اساس این ویژگی، برای هر محصول که در فروشگاه های آنلاین مختلف به فروش می رسد، یک لینک با عنوان “Compare prices to other retailers” وجود خواهد داشت.

 

مقایسه قیمت مجموعه‌های مختلف در مایکروسافت اج

در صورتی که کاربر بر روی لینک مقایسه قیمت‌ها کلیک کند، مایکروسافت اج به صفحه https://www.bing.com/api/shopping/pricecompare/search متصل شده و محصولات مشابه و قیمت هایشان را برای کاربر به نمایش می گذارد.

در حال حاضر این ویژگی برای برخی از وب سایت‌ها همچون آمازون، بست ‌بای، نیواگ، المارت و تارگت وجود دارد.

 

درج خودکار اطلاعات کوپن

قابلیت بعدی که به نسخه Microsoft Edge Dev و Canary  اضافه شده، امکان پر کردن خودکار اطلاعات کوپن‌ها در سایت‌های خرید آنلاین است. در صورت فعال بودن گزینه Show coupons as autofill suggestions، کوپن‌های قابل استفاده برای سایت‌هایی که بخش کد تخفیف دارند به نمایش گذاشته می شود.

 

قابلیت جدید Show coupons as autofill suggestions

تنظیم این قابلیت جدید نیز به این صورت است که وقتی کاربر، کوپن جدیدی را جستجو کند صفحه زیر باز خواهد شد:

http://autofillcoupons.edgebrowser.microsoft-testing-falcon.io/fetchCoupons

 

 

منبع: bleepingcomputer

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − 10 =

دکمه بازگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0