انتساب معاون جدید پلیس لندن برای رسیدگی به جرایم سایبری

“McLaren” به عنوان معاون جدید پلیس شهر لندن انتخاب و مسئولیت اصلی او رسیدگی به جرایم سایبری و اقتصادی است. وی پیش از این در پلیس اسکاتلند مسئول رسیدگی به جرایم سازمان یافته، مقابله با تروریسم و امور اطلاعاتی بوده است.

McLaren می‌گوید: «از این که موفق به پیوستن به چنین تیم بااستعداد و متشکل از افرادی شده ام که در زمینه پیشگیری و شناسایی جرایم سایبری و اقتصادی پیشگام هستند، به خودم افتخار می‌کنم و آماده همکاری با آنها برای حفاظت از شهروندان در برابر تهدیدات سایبری هستم». او همچنین گفته است: «جرایم سایبری و کلاهبرداری، جزو تهدیدهایی هستند که همواره قوی‌تر شده و شدت می‌گیرند. این موضوع به ویژه پس از شیوع بیماری کرونا که بسیاری از مردم ملزم به ماندن در خانه و استفاده از فناوری­‌ها برای انجام کارهایشان هستند، کاملاً مشهود است. متأسفانه مجرمان هم از این شرایط سوءاستفاده کرده و اغلب سعی می کنند آسیب‌پذیرترین افراد جامعه را هدف بگیرند. از این رو، وظیفه ما متوقف کردن فعالیت های مجرمانه آنها است».

این انتساب پس از این که پلیس شهر لندن اعلام کرده بود قرار است یک سمت معاونت جدید برای نظارت بر مسئولیت‌های روزافزون بخش جرایم سایبری NPCC (شورای رؤسای پلیس ملی انگلستان[۱]) ایجاد کند، صورت گرفته است. Ian Dyson معاون پلیس شهر لندن اعلام کرده که حفاظت از سازمان‌ها و افراد در برابر فعالیت‌های کلاهبرداران از جمله مجرمان سایبری یکی از اولویت‌های اصلی پلیس لندن است و بدون شک، «معاون جدید، McLaren برای رسیدن به موفقیت در این زمینه به ما کمک خواهد کرد».

[۱] National Police Chiefs’ Council

 

منبع: infosecurity-magazine

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد
0