خبر

بد‌افزار KingMiner آینده استخراج ارز‌های دیجیتال را متحول خواهد کرد!

بد‌افزار KingMiner که برای سرقت ارز‌های دیجیتال طراحی شده است، ابتدا در ژوئن سال 2018 شناسایی شد. این بد‌افزار سرور‌های ویندوز را هدف قرار داده و به سرقت ارز دیجیتال مونرو Monero می‌پردازد. KingMiner از طریق حمله بروت فورس (Brute Force Attack) به سرور‌های ویندوز، قادر است به اعتبارات (Credentials) دسترسی پیدا کند.

بد‌افزار KingMiner

سازندگان بدافزار KingMiner، آن را جهت شناسایی معماری CPU سیستم‌های هدفشان طراحی کرده‌اند. این بد‌افزار تا به حال دو بار ارتقا پیدا کرده و پیشرفته‌تر شده است.

بدافزار KingMiner دائماً قابلیت‌ها و تکنیک‌های خود را به‌روز می‌کند. این بد‌افزار به روش‌های مختلفی خود را پنهان می‌کند. مجرمانی که این بد‌افزار را تولید کرده‌اند، با بهره‌گیری از یک ابزار استخراج اختصاصی از مانیتورینگ و بررسی فعالیت‌های KingMiner جلوگیری می‌کنند. تنها با گذشت شش ماه از شناسایی KingMiner، این بد‌افزار توانسته بخش گسترده‌ای از کشور‌های دنیا، از جمله مکزیک، هند، نروژ و اسراییل را آلوده کند.

بد‌افزار KingMiner نمونه یک بد‌افزار استخراج ارز دیجیتال پیشرفته است که قادر است سیستم‌های امنیتی رایج را دور بزند. پیش‌بینی می‌شود تکنیک‌های به‌کار رفته در این بد‌افزار تا سال 2019 تحول بیشتری پیدا کرده و به‌طور گسترده‌‌ای جهت حملات ماینینگ ارز‌های دیجیتال مورد استفاده قرار بگیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + شانزده =

دکمه بازگشت به بالا
سبد خرید
  • هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
0